O nas

 

Firma BORYS na polskim rynku istnieje już od 1994 roku. Jako jedyna w Polsce zajmuje się sprzedażą oraz profesjonalnym montażem stałych ogrodzeń elektrycznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również:

  • panele ogrodzeniowe
  • poskromy
  • poidła, paśniki

Oferta skierowana jest do rolników, hodowców zwierząt oraz hobbystów. Doświadczenie zdobywaliśmy w renomowanych zachodnich firmach. Wszystkie artykuły przed wprowadzeniem na rynek zostały sprawdzone pod względem ich przydatności i funkcjonalności we własnej hodowli bydła mięsnego rasy Limousine oraz koni. Umożliwiało to nam zdobycie obszernej wiedzy wiedzę w tej dziedzinie.

Oferowane artykuły z całą pewnością pomogą i ułatwią pracę, jak również zapewnią bezpieczeństwo ludziom oraz zwierzętom. Gwarantujemy fachowe doradztwo. Wykonujemy kosztorysy wstępne na podstawie szkicu bądź mapki terenu przeznaczonego pod ogrodzenie. Montowane przez nas ogrodzenia elektryczne cechują się wysoką jakością materiałów oraz estetycznym wyglądem. Ponadto w naszej ofercie dostępne są również wysokiej jakości poidła łąkowe, wannowe i mrozoodporne, żłoby, poskromy oraz paśniki dla bydła i koni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów i profesjonalną usługą montażową.