Paśniki i poskromy dla bydła - bezpieczna hodowla zwierząt

paśnik dla bydłaPaśniki i poskromy dla bydła, ułatwiają hodowlę i zapewniają bezpieczeństwo ludziom oraz zwierzętom. Oferowane przez nas paśniki to idealne rozwiązanie służące dokarmianiu bydła paszami objętościowymi na pastwiskach. Taki system jest nie tylko tańszy od innych, ale przede wszystkim najbardziej ekonomiczny, ponieważ zmniejsza konkurencje o dostęp do paszy i pozwala na ograniczane strat do niej. Umożliwia również dokarmianie zwierząt jesienią i zimą.

 

Szeroka oferta paśników i poskromów

Ofertę paśników i poskromów dla bydła kierujemy zarówno dla profesjonalnych rolników, hodowców, jak i hobbystów. Paśniki mogą być o różnej liczbie stanowisk z przeznaczeniem do paszy objętościowej lub paszy treściwej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

- paśniki 12 - stanowiskowe

- paśniki 9 - stanowiskowe

- paśnik dla cieląt 2,4M

- paśnik dla cieląt 2M

- paśnik m-4 12-stanowiskowy z daszkiem

- paśnik M-4 14-stanowiskowy z daszkiem

- paśnik M-4 16-stanowiskowy z daszkiem

- paśnik owalny 18-stanowiskowy

Ponadto w naszej ofercie znajdują się poskromy weterynaryjne i poskromy z wagą inwentarzową.


poskrom dla bydłaPoskromy służą do zabiegów weterynaryjnych, badanie na cielność, pobranie krwi, kolczykowanie.

Poskrom dla bydła jest szczególnie ważny w przypadku bydła mięsnego, które o wiele ciężej można poskromić niż bydło mleczne. Poskromy dla zwierząt pomagają w sposób humanitarny podporządkować lub przetransportować bydło mięsne. Wszystkie oferowane poskromy są wykonane z materiałów, które pozwalają zapewnić bezpieczeństwo zwierzętom, jak i ludziom.

Sprzedając nasze poskromy dla bydła kierujemy się dobrostanem i warunkami bytowymi zwierząt. Poskromy i ogrodzenia dla bydła mięsnego są mocne i wytrzymałe. Nie ulegają korozji i zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo zwierząt.


Paśniki dla bydła - łatwy i bezpośredni dostęp do paszy

Paśniki są przeznaczone dla bydła, koni i cieląt. Materiał, z którego są zbudowane jest cynkowany ogniowo, co skutecznie zabezpiecza go przed korozją, uderzeniami, tarciem i wszelkimi uszkodzeniami, jednocześnie praktycznie nie wymagając potrzeby konserwacji.

Niektóre Paśniki wyposażone są w dach i podłogę, dzięki czemu pasza chroniona jest przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Nasze paśniki są wykonane zgodnie z normami unijnymi EN ISO 1461, co oznacza, że nie są szkodliwe dla zwierząt.

Zalety naszych paśników to przede wszystkim ograniczenie straty paszy, podczas pożywiania się zwierząt oraz utrudnienie rywalizację miedzy zwierzętami.

Paśniki, poskromy