Wysokiej jakości pastuchy elektryczne
i panele ogrodzeniowe dla bydła

Pastuchy elektryczne

Pastuch elektryczny, zwany również ogrodzeniem elektrycznym, czy płotem elektrycznym oraz panele ogrodzeniowe są skutecznym sposobem na zabezpieczenie terenu hodowlanego, efektywnie pozwalając pilnować bydło i odstraszać zwierzęta dzikie.

Pastuch elektryczny, zabezpiecza więc zarówno przed wychodzeniem zwierząt hodowlanych poza teren ogrodzenia oraz przed dostawaniem się do jego wnętrza zwierzyny dzikiej.

Panele ogrodzeniowe można wykorzystywać do

- zagonienia bydła na pastwisku

- ustawiania przepędników dla bydła

- zamontowania boksów dla zwierząt hodowlanych

- ustawienia lonżowników dla koni

 

 

 

Ogrodzenia elektryczne i pastuchy - bogata oferta paneli ogrodzeniowych
pastuch elektryczny na dziki

Ogrodzenia elektryczne są wystawione na działanie zróżnicowanych warunków atmosferycznych. Dlatego oferowane przez nas pastuchy elektryczne wykonane są z wytrzymałych materiałów, które posiadają wysoką odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i atmosferyczne.

Niezależnie od tego czy szukacie Państwo ogrodzenia dla bydła, owiec, czy koni, doradzimy odpowiedni, dostosowany do potrzeb, rodzaj ogrodzenia elektrycznego.

 

 

Ogrodzenia elektryczne


Izolatory prądu do pastucha i ogrodzeń elektrycznych

Izolatory prądu, to podstawowy element budowy pastucha, czy ogrodzeń elektrycznych. W naszej ofercie znajdują się najbardziej popularne izolatory wkręcane okrągłe z gwintem, izolatory wbijane, bramowe, narożne oraz izolatory do słupków i uchwyty bramowe.

Izolatory prądu są łatwe w montażu i skutecznie spełniają funkcje izolujące. Ich budowa i prosta konstrukcja zapewnia stabilną i wytrzymałą pracę pastucha elektrycznego.

Oferujemy Izolatory prądu elektrycznego do drutu, plecionki i taśmy z możliwością montowania w drewnie i betonie. Zastosowany potrójny kołnierz, chroni drewno przed wilgocią.

 

 

 

Izolatory prądu, Elektryzator pastuch, Pastuch elektryczny dla koni

 

Elektryzator pastuch - elektryzator na dziki

 

Elektryzator pastuch, wywołuje przepływ impulsu elektrycznego, powodując krótkotrwałe, ale nieszkodliwe dla zdrowia uczucie bólu. Prowadzi to do powstania odruchu wycofania się zwierzęcia od ogrodzenia. Jest to więc skuteczny sposób na kontrolę i uspokojenie trudnych do upilnowania zwierząt, niezależnie od ich masy i gabarytów. Pastuch elektryczny jest więc skuteczny na takie zwierzęta jak dziki, bydło, psy, wydry, czy konie. Elektryzator pastuch jest odpowiednio zabezpieczony i obudowany w odporną na warunki tmosferyczną osłonę. Charakteryzuje się niskim poborem prądu i wysoką mobilnością.

 

Pastuch elektryczny dla koni

 

Oferujemy pastuch elektryczny dla koni z wydajnym i odpornym na warunki atmosferyczne elektryzatorem, którego Impuls elektryczny jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia zwierzęcia. Ogrodzenia elektryczne dla koni posiadają najczęściej zamontowaną linę lub taśmę, która spełnia funkcje przewodu elektrycznego. Jest ona odpowiednio widoczna dla 
koni, dzięki czemu stanowi wystarczająca barierę. Aby pastuch dla koni posiadał jak najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo wykonamy również dla Państwa profesjonalny montaż, stosując wszystkie niezbędne elementy podłączeniowe, jak izolatory, odgromniki, napinacze do taśmy czy słupki polipropylenowe.

 

Firma BORYS na polskim rynku

istnieje już od 1994 roku.

 

Jako jedyna w Polsce zajmuje się sprzedażą

oraz profesjonalnym montażem

stałych ogrodzeń elektrycznych.

pastuchy elektryczne

 

Borys s.c.Borys s.c. Jankówko 1E 62-200 Gniezno TEL. 61 425 27 98

Jankówko 1E

62-200 Gniezno

TEL. 61 425 27 98